0 850 650 0 372
ÜRÜNLER
YANGIN KAPISI
YANGIN KAPISI | Alkomsan Yapı Teknolojileri |0 850 650 0 372

YANGIN KAPISI

Camlı Yangın Kapısı

Camlı Yangın Kapıları, 1,5 mm dkp veya galvanizli paslanmaz sactan imal edilir .Kapı içersinde destek profilleri ,yoğun taş yünü,tek taraflı yangına dayanımlı alçıpan standart olarak bulunmaktadır.Kapılar istenilen renk ve ral kodunda elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
Camlı yangın kapıları sistem içerisinde bulunan kapı altı diyotini ,toz fitili,ısı anında şişen conta ve ayrıca kullanılacak cam için özel cam contaları ile birlikte komple 30 ile 120 dk. arası ısıya ve dumana karşı tam mukamevet sağlar ve son derece güvenlidir .
 

Çift Kanat Yangın Kapısı

Çift Kanat Yangın Kapıları, 1,5 mm dkp veya galvanizli paslanmaz sactan imal edilir .Kapı içersinde destek profilleri ,yoğun taş yünü,tek taraflı yangına dayanımlı alçıpan standart olarak bulunmaktadır.Kapılar istenilen renk ve ral kodunda elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.Çift Kanat Yangın Kapılarında iki kanadın senkronize çalışmasını sağlayabilmek için sıramatik kullanılmaktadır , normal yangın kapılarına göre aksesuarları farklılık göstermektedir.

Tek Kanat Yangın Kapısı

Tek Kanat Yangın Kapıları, 1,5 mm dkp veya galvanizli paslanmaz sactan imal edilir .Kapı içersinde destek profilleri ,yoğun taş yünü,tek taraflı yangına dayanımlı alçıpan standart olarak bulunmaktadır.Kapılar istenilen renk ve ral kodunda elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Ürün Görselleri

BİZE ULAŞIN ?

7 / 24 TELEFON : 0 532 165 12 17