0 850 650 0 372
ÜRÜNLER
TURNİKE
TURNİKE | Alkomsan Yapı Teknolojileri |0 850 650 0 372

TURNİKE

3 Kollu Turnike

Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler, spor salonları ve konser girişleri gibi kalabalık alanlarda dahi sorunsuz bir uygulama sağlanabilir.Elektrik kesilmesi durumunda,ERADOOR 3 KOLLU TURNİKE kolları iki yöne de serbest geçiş imkanı verir. Opsiyon olarak, düşen kol mekanizması sağlanabilir. Düşen kol mekanizmasında, acil durumlarda sistemden gelen sinyal ile turnikenin kolları düşürülerek geçiş yolu tamamen boş hale getirilir. Böylece, gerektiğinde mekanın hızlıca boşaltılması mümkün hale gelir.

Boy Turnike

Stadyumlar, inşaat alanları, fabrikalar, bakanlıklar, kampüs girişleri,spor sahaları,üretim tesisleri, bankalar, petrol istasyonları gibi açık veya kapalı her türlü alan için uygundur.

ERADOOR BOY TURNİKE  single ve double olarak üretilebilir. Birden fazla turnike kullanılacak alanlarda double modeller daha ekonomik olacaktır. Geçiş aralığı isteğe göre 3 yada 4 kollu olarak ( 120° yada 90° aralıklarda) sağlanabilir. Turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. 

Kelebek Turnike

Turnike sistemleri, ihtiyaç ve kullanım alanlarına göre birçok farklı modelden oluşmaktadır. Bu modeller içinde en çok tercih edilen kelebek turnikelerdir.

Kelebek turnikeler herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymayan ve tercih edilen yön olarak tek yöne doğru dönen sistemlerdir. Genelde süper marketler, bankalar ya da alışveriş merkezlerinde tercih edilir. Turnike tamamen insan gücü ile çalışır, giriş kolaylıkla yapılırken, çıkışa izin vermezler. Yani turnike ters yöne doğru döndürülemez. Burada maksat giriş çıkış yapan kişileri bir nizam ve sıra ile içeriye almaktır. Kelebek turnikeler paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Estetik ve şık görünümleri sayesinde her ortama uyum sağlar.ERADOOR KELEBEK TURNİKE paslanmaz çelik yapısıyla istenirse dış ortamda kullanılabilir, nem, yağmur, toz gibi değişken hava ortamlarından etkilenmezler.

Kelebek turnike geçişleri çok sessiz olarak gerçekleşir. Silindir dönüş esnasında çok yumuşak bir dönüş yaparak herhangi bir gürültü ya da aşırı bir güce gereksinim duymaz. Kelebek turnike girişlerinin yan boşlukları küpeşte ile ya da ikinci bir kelebek turnike ile kapatılabilir. Kelebek turnikeler herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymadıkları için, elektrik kesintisi gibi durumlarda da çalışmaya devam eder.

Vip Turnike

Şeffaf pleksiglas üzerine standart Dur, Geç, veya engelli işareti olarak 3 farklı transfer çıkartma etiket standart olarak sunulmaktadır 3 farklı etiketten ikisi kullanıcı tarafından seçilir.ERADOOR VİP TURNİKE Benzersiz yaylı merkezleme sistemi sayesinde iki yönlü çalışabilir, 90 derecelik bir hareketle bir kişi geçişini sağlar. (vs-5) (vs-6) Elektrik kilitli modelleri versiyonları için özel imal edilen selenoid bobinleri sayesinde 90 derecelik geçiş sonrası kilit sistemi oluşturur. Özel üretilen selenoid bobinleri ve su sızdırmaz gizli rulman yatakları sayesinde genel açıdan %50 daha uzun ömürlüdür.

Ürün Görselleri

BİZE ULAŞIN ?

7 / 24 TELEFON : 0 532 165 12 17