0 850 650 0 372
ÜRÜNLER
KEPENK SİSTEMLERİ
KEPENK SİSTEMLERİ | Alkomsan Yapı Teknolojileri |0 850 650 0 372

KEPENK SİSTEMLERİ

Tek Kat Çelik Kepenk

0,7mm, 0,8mm, 1mm ve 1,2mm kalınlığında galvaniz çelik profilden üretilmektedir.

Darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır.

Özel bombeli kalıbı sayesinde mukavemetin ön planda olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

RAL renk katalogundaki tüm renklere boyanabilir.

Mikro delikli modelleri de bulunmaktadır.

Alüminyum Poliüretan Dolgulu Kepenk

Alüminyum Kepenkler, hafif hammadde yapısı, paslanmama özelliği, gürültüsüz çalışması ve genelde sistemle birlikte anılır hale gelen TÜP MOTOR sistemleri ile cazip avantajlar sunabilmektedir.
 
Renk seçenekleri; ekstrüzyon profiller için ral kodunda istenilen renk olabilmektedir. Poliüretan dolgulu profillerde ise; gri, metalik gri, ahşap, koyu ahşap, beyaz gibi belli başlı renkler olabilmektedir.

Çelik Poliüretan Dolgulu Kepenk

Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından çelik kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır. İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı kepengin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Çelik ve güçlendirilmiş poliüretandan imal edilen profiller, korozyon oluşumuna imkan tanımamakta, işyerinizin ısı ve ses izalasyonunu sağlamaktadır. Alt etek lastikleri ve oluklara monte edilmiş özel fırçalar sayesinde ortam şartları ve güneş ışınlar, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak, iş yerinizin temiz ve uzun ömürlü olmasını saşlar. Uzaktan kumandalı ve butonlu olarak açma özelliği ile size yüksek yaşam standartı sunar.

Extürüzyon Kepenk

Extürüzyon Kepenk  profil sistemlerine alternatif olarak, aynı kalıpta galvaniz esaslı, poliüretan dolgulu profiller de geliştirilmiştir. Daha sert bir zemin ihtiyacını karşılamak amaçlı üretilmiş bu profiller de görünüm olarak alüminyum profillerle aynıdır.

 

•    77 mm boyunda ekstrüzyon alüminyum
•    Pencere ve mikro delik uygulanabilme

•    Estetik görünüm, yüksek mukavemet
•    İstenilen renk elektrostatik boyama
•    Bütünleyici dış görünüm

•    İstenilen ebatta uygulanabilir.

Pencere Panjur

Her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlayan ERADOOR  Panjur Sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunar.

Ürün Görselleri

BİZE ULAŞIN ?

7 / 24 TELEFON : 0 532 165 12 17