0 850 650 0 372
ÜRÜNLER
FOTOSELLİ KAPI
FOTOSELLİ KAPI | Alkomsan Yapı Teknolojileri |0 850 650 0 372

FOTOSELLİ KAPI

90 Derece Fotoselli Kapı

ALKOMSAN' ın tescilli markası olan  ERADOOR   otomatik kapı sistemleri tüm kalite ve uygunluk sertifikalarını hak eder şekilde üretilmektedir.
ERADOOR   90 derece kapı otomasyon sistemleri kanat hareketini algılamayan ve perde fotosel teknolojisini barındıran Hotron sensorlar ile donatılmış son derece güvenli sistemlerdir.

Mevcut bütün geçiş sistemleri ile çalışabildiği gibi 2 kanatlı kapılarda senkronize çalışabilme özelliğine de sahiptir.

 

Tam Hermatik Kapı

Alkomsan | Tam Hermatik

ERADOOR Hermetik kapı sistemleri günümüzde hastane, labaratuar, nano teknoloji merkezleri ve benzeri bakteriyel, kimyasal ve partiküler düzeyde hijyen gerektiren tüm ortamların vazgeçilmez ihtiyacıdır.ERADOOR 4 boyutlu tam hermetik kapı sistemleri hava sirkülasyonu ile gelen organik, kimyasal ve partikül kirliliğini önlemek üzere sızdırmaz bir kapanış sağlar.ERADOOR hermetik kapı sistemleri hijyenik yapısı sayesinde kendi bünyesinde bakteri ve mikro organizmaların barınmasını engelleyecek şekilde uygun tasarım ve malzemeden üretilmiştir. Patentli mekanizması ve hareket sistemi sayesinde hermetik kapıda yeni bir ürün olan ERADOOR tam hermetik kapı sistemleri %100 yerli üretim olup onur kaynağımızdır.

 

Yangına Dayanıklı Fotoselli Kapı


Yangın güvenligi ve otomatik kapı bir arada...

Yangına dayanıklı otomatik kapı, günlük kullanımda otomatik yana kayar kapı olarak çalışırken, yangın anında kapanarak izolasyon sağlar. Yangın anında merkezi alarm sisteminden gelen sinyalle veya içindeki karşı ağırlık sistemi ile kapı mekanik olarak kapanmaktadır ve sertifikasında belirtilen süre kadar ısı-alev-yanıcı gaz sızdırmazlığı sağlamaktadır.

• Kapıların hareketini sağlayan kayış sistemi çift motor ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur.

• Kapı aynı zamanda standart otomatik yana kayar kapı olarak da kullanılır ve Bravo mekanizmaların sağladığı tüm teknik özellikleri taşımaktadır.

• Mekanizma içinde elektrik kesilmelerinde kapıyı açacak akü sistemi vardır.

• Kapı Avrupa standartlarında test edilmiştir ve test belgesi her bir kapı ile birlikte ayrı ayrı verilmektedir.

• Kanatlar kapandığında 30 veya 60 dakika yangın izolasyonu sağlar.

Uygulama sahasına göre tek veya çift kanatlı yana kayar kapı kanatları, yukarıdan askılı ray sistemi ile çalışır ve zeminde ray yoktur. 

75 mm’lik kapı kanatlarında yangına dayanımlı özel cam bulunmaktadır. 60 dk yangına dayanıklı kapılarda 24 mm kalınlığındaki 3 adet camın alkali silikat dolgu malzemesi ile laminasyonundan oluşmuş camlardır. 

Kullanılacak alüminyum profiller, isteğe uygun renkte elektrostatik toz boya ile boyanabilmekte ya da eloksal işlemine tabi tutulmaktadır. 

 

Döner Fotoselli Kapı

Döner kapılar binaların ve cephelerin giriş odaklarıdır. Temsil ve ilk izlenimde mükemmel görünüme sahip olan Alkomsan döner kapı sistemleri yüksek trafik ve yoğun kullanımlara uzun yıllar hizmet vererek estetiğinin yanı sıra güven ve desteği ile mimari projelerinize değer katar.

Alkomsan  Otomasyonun tescilli markası olan ERADOOR otomatik kapı sistemleri tüm kalite ve uygunluk sertifikalarını hak eder şekilde üretilmektedir.
ERADOOR  döner kapı sistemleri bina ve cephenize en uygun renkte ve malzemeden projenize özel üretilerek Hotron marka sensorlar ile donatılarak kusursuz algılama kabiliyeti kazanmaktadır.

Otomatik ve yarı otomatik çalışma konumlarının yanı sıra engelli geçiş ve kilit konumu sayesinde bütün kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Dairesel Fotoselli Kapı

ERADOOR  dairesel fotoselli kayar kapıları size bombeli cephelerinizde veya bombeli kapı tasarımlarınızda sınırsız bir özgürlük sunmaktadır. İster iç bükey (concave) ister dış bükey (convex) veya tam dairesel uygulamaları ihtiyacınız olan her radiusta üretmek mümkün. Mekanizma içerisine gizlenen dikey emniyet fotoselleri sayesinde (perde fotosel) kanatların hareket alanının tamamı emniyet altına alınmaktadır.

  • Yay biçiminde dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları : Büyük radiusu olan cepheler içerisinde bırakılan kapı boşluklarında boşluğu tamamlayan ve bire bir boşluğun ölçüsünde imal edilen kapılardır. Çift yöne veya tek yöne ,sabitli veya sabitsiz olarak uyglanabilme olasılığı mevcuttur.
  • Yarım dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları : Bombeli bir cephenin tamamlayıcısı veya düz bir cephede iç veya dış bükey bir giriş oluşturmak amacıyla kullanılabilen yarım dairesel fotoselli otomatik kayar kapılar ,farklı bir çok radiusta imal edilebilmekte ve zengin çözüm olanakları sağlamaktadır.
  • Tam dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları : Yüksek sirkülasyonlu yaya trafiği olan binalarda kullanmaya uygun bir yapıda, çift kapı prensibiyle rüzgarlık işlevi olan tam dairesl fotoselli kayar kapılar, tavan konstruksiyonu, sabit ve hareketli kanatların bütünü içerisinde geniş bir antresi olan hemen her binada son derece estetik yapıda total bir kapı çözümü olma niteliğindedir.

Kayar Fotoselli Kapı

Deneyimli ERADOOR ustalığı ile mekanik donanımın ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilen mikro işlemci kapınızın maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamakta ,ideal hareketlenme ve firenleme mesafelerini en yüksek konfor düzeyinde kullanmanızı sağlamaktadır. ERADOOR Otomatik Kapı Sistemleri istekleriniz doğrultusunda şeffaf ,renkli ,reflekte ,solar veya kombine özellikli lamine ,temperli veya lamine+temperli camlarla ve özel fırça ,conta yapısı ile hava yalıtımını muntazam bir şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini ,elektrostatik toz boya  veya eloksal renklendirme teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek otomatik kayar kapılarınızı üretmektedir.

Görsel

BİZE ULAŞIN ?

7 / 24 TELEFON : 0 532 165 12 17